Beach kemp v italském Caorle

14.-21.5.2022

Kemp je určen pro všechny úrovně hráčů. Je vhodný i pro rodiny s dětmi.

CENA: 7 900,-/ trénující dospělý

5 000,-/ trénující dítě do 14 let

4 400,-/dospělý bez tréninků, 3 000,-/dítě bez tréninků

Platba nejpozději do 31.3.2022.

TRÉNINKY: Tréninky probíhají 2x denně 1,5 hodiny na kurtech přímo na pláži, 5 min chůze od apartmánů. Trénuje se od neděle do čtvrtka, středa volná, v pátek bude turnaj pro všechny účastníky kempu. Tréninky povedou zkušení trenéři Jana Tázlerová a italský trenér Gianluca Pellegrino. Hráči jsou rozděleni podle úrovně do skupin po 8 hráčích. Rodičům se snažíme vyjít vstříc při plánování tréninků (křížem, shodně).

Kapacita beach kempu: 32 dospělých, 16 dětí

UBYTOVÁNÍ: Apartmány Villaggio Luna 1/2 v klidné části letoviska Caorle, od historického centra vzdálené cca 1.5 km, 40km od Benátek. Městečko Caorle je krásné lázeňské letovisko s mnoha historickými památkami, promenádou, kavárnami, obchůdky a večerním vyžitím.

POPIS APARTMÁNŮ A AREÁLU: Apartmány Trilo 4+2 nebo Bilo 3+2 – dvoupodlažní domečky s předzahrádkou nebo balkónem. V přízemí obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, terasa a předzahrádka, v patře 1 ložnice (typ Bilo) nebo 2 oddělené ložnice (typ Trilo), sociální zařízení se sprchou, balkon.

V areálu je dispozici bazén a dětské brouzdaliště, lehátka, slunečníky, restaurace s barem, wi-fi, v blízkosti je dětské hřiště.

Fotografie z fotogalerie ubytování

Fotografie z fotogalerie ubytování

STRAVA: vlastní, v okolí je veškerá vybavenost (restaurace, supermarkety)

DOPRAVA: vlastní – cca 8 hod z Plzně

Přihlášky do 15.3.2022 na: info@beachskola.cz