Slunce, teplo, zdravý pohyb a zábava – to všechno je beachvolejbal.

imagesUZ9C8THA

Je to moderní, módní a akční sport, který je od roku 1996 i olympijskou disciplínou. Jde o velmi přirozený pohyb v písku, který je zdravý pro klouby, vazy a páteř. Navíc se jedná o bezkontaktní a relativně bezpečný sport. Formuje postavu a celkově zlepšuje fyzickou i psychickou kondici. Je finančně i organizačně nenáročný – stačí 4 hráči a hra může začít.

Z vlastní zkušenosti víme, že kdo jednou zkusí hru v písku, už nemůže přestat 🙂

V Plzni během poslední doby vyrostlo mnoho nových hřišť, jsou tu již 3 nafukovací haly pro zimní období  a obliba tohoto sportu neustále roste.

Jako dlouholeté hráčky šestkového volejbalu a nadšené hráčky beachvolejbalu jsme se proto rozhodly založit  v roce 2013  Beachvolejbalovou školu v Plzni.

Po deseti letech své působnosti v Plzni již můžeme nabídnout každodenní tréninky pro děti ve věku 6 – 16 let,  pro dospělé různých herních úrovní , víkendové i týdenní kempy v Itálii  a  na Orlíku.  O prázdninách pořádáme pro děti 2 příměstské tábory a jeden tábor pobytový.

Naše tréninky navštěvuje kolem 150 dětí a 70 dospělých.

Po celý rok pořádáme turnaje pro děti i dospělé. Oblíbený je i náš Vánoční turnaj rodičů s dětmi.

Chcete se v beachvolejbalu zlepšit, pořádně si zamakat a pobavit se? Tak do toho pojďte s námi!

V letním období trénujeme v areálu TJ Lokomotiva Plzeň  a v areálu 1. SC Beach Plzeň ve Štruncových sadech. V zimním období pak v areálu TJ Lokomotiva Plzeň a v areálu Prokopávka Plzeň.