Beach kemp v italském Caorle

11.-18.5.2019

Kemp je určen pro všechny úrovně hráčů. Je vhodný i pro rodiny s dětmi.

CENA: 6 900,-/ trénující dospělý

4 500,-/ trénující dítě do 14 let

3 400,-/dospělý bez tréninků, 2 500,-/dítě bez tréninků

TRÉNINKY: Tréninky probíhají 2x denně 1,5 hodiny na kurtech 2 min od apartmánů i od pláže. Trénuje se od neděle do čtvrtka, středa volná, v pátek bude turnaj pro všechny účastníky kempu. Tréninky povedou zkušení trenéři Jana Tázlerová a italský trenér Gianluca Pellegrino. Hráči jsou rozděleni podle úrovně do skupin po 8 hráčích. Rodičům se snažíme vyjít vstříc při plánování tréninků (křížem, shodně).

Kapacita beach kempu: 32 dospělých, 16 dětí

UBYTOVÁNÍ: Apartmány Villaggio Ai Pini v letovisku Caorle – Lido Altanea, 4 km od Caorle, 40km od Benátek. Městečko Caorle je krásné lázeňské letovisko s mnoha historickými památkami, promenádou, kavárnami, obchůdky a večerním vyžitím.

POPIS APARTMÁNŮ A AREÁLU: Apartmány Villa C pro 4 dospělé a 2 děti – duplex na 2 podlažích. V přízemí obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem pro 2 děti, terasa a předzahrádka, v patře 2 oddělené ložnice, sociální zařízení se sprchou, balkon.

V areálu je dispozici bazén s vířivkou 800m2 , lehátka, slunečníky, dětský bazén, restaurace s barem, dětské hřiště, wi-fi, prádelna.

STRAVA: vlastní, v okolí je veškerá vybavenost (restaurace, supermarkety)

DOPRAVA: vlastní – cca 8 hod z Plzně

Přihlášky na beach kemp: info@beachskola.cz