Pravidelné tréninky pro dospělé

Tréninky jsou určeny pro dospělé od začátečníků po pokročilé. Jsou zaměřeny na všeobecný beachvolejbalový rozvoj, rozvoj rychlosti a obratnosti, trénují se beachvolejbalové techniky a nácvik herních situací.

Trénujeme na hřištích TJ Lokomotia Plzeň, Úslavská 75, Plzeň.

Zimní sezóna  2023/2024

Termíny tréninků:

Tréninky pro ženy pokročilé                          pondělí 18:00-19:30 (Terka /Mário ), úterý  19:00-20:30(Štěpánka)

Tréninky pro ženy středně pokročilé     úterý 17:30-19:00 (Štěpánka) středa 17:30-19:00 (Terka)

Tréninky pro ženy mírně pokročilé        čtvrtek  18:00-19:00 (Iveta)

Tréninky pro začátečníky/mírně p.       čtvrtek 19:00-20:30 (Iveta)

Tréninky pro mixy                                                    pondělí 19:30-21:00 (Terka /Verča)

Přihlásit se můžete na emailové adrese info@beachskola.cz, případně vyplňte přihlašovací formulář. Kapacita je omezená.

Individuální tréninky

Nechcete se přihlašovat na pravidelné tréninky, ale rádi byste se v beachvolejbalu zlepšili? Připravily jsme pro Vás možnost individuálních tréninků mimo standardně vypisovaných tréninků a kempů. Trénink domluvíme na základě Vašich časových možností a aktuální obsazenosti hřišť (možno i v čase Vaší pravidelné rezervace). Trénink můžeme i individuálně sestavit přímo pro Vás se zaměřením na Vámi vybrané oblasti. V případě zájmu nás kontaktujte na emailové adrese info@beachskola.cz.