Pravidelné tréninky pro dospělé

Tréninky jsou určeny pro dospělé od začátečníků po pokročilé. Jsou zaměřeny na všeobecný beachvolejbalový rozvoj, rozvoj rychlosti a obratnosti, trénují se beachvolejbalové údery a techniky i nácvik herních situací

Přihlásit se můžete na emailové adrese info@beachskola.cz, případně vyplňte přihlašovací formulář. Kapacita je omezená.

Individuální tréninky

Nechcete se přihlašovat na pravidelné tréninky, ale rádi byste se v beachvolejbalu zlepšili? Připravily jsme pro Vás možnost individuálních tréninků mimo standardně vypisovaných tréninků a kempů. Trénink domluvíme na základě Vašich časových možností a aktuální obsazenosti hřišť (možno i v čase Vaší pravidelné rezervace). Trénink můžeme i individuálně sestavit přímo pro Vás se zaměřením na Vámi vybrané oblasti. V případě zájmu nás kontaktujte na emailové adrese info@beachskola.cz.