Kroužky pro děti Plzeň – Beachvolejbalová školička JULČA

Beachvolejbalová přípravka pro děti 5-12 let (60min)

Právě probíhá přihlašování na zimní sezónu 2017/2018.

Kroužky pro děti jsou zaměřeny na všeobecný pohybový rozvoj. Děti se seznámí s beachvolejbalovým prostředím. Formou zábavných her se naučí koordinaci pohybů v písku, zlepší obratnost a vytrvalost i celkové sportovní dovednosti a to vše pod širým nebem. Děti budou při větším počtu rozděleny podle věku do dvou až čtyř skupin. Nejmenší děti budou nacvičovat odhad na míč, házení a chytání míče, větší děti se budou již učit i základní beachvolejbalové údery a techniky.

Termíny kroužků:  pondělí 17:00 – 18:00

úterý  16:00 – 17:00

středa 16:30 – 17:30

čtvrtek 16:30 – 17:30

V zimní sezóně (říjen – duben) trénujeme v beachvolejbalové hale na TJ Sokol Letná, Republikánská ul.

Cena: 2 480,- za zimní sezónu

V letní sezóně (květen, červen, září) trénujeme na TJ Lokomotiva Plzeň, Úslavská ul.

Cena: 660,- za letní sezónu

Pro přihlášení do kroužku nás kontaktujte na emailové adrese info@beachskola.cz, případně vyplňte přihlašovací formulář. Neváhejte, kapacita je omezená.