Kroužky pro děti Plzeň – Beachvolejbalová školička JULČA

Beachvolejbalová přípravka pro děti 5-13 let (60min)

Kroužky pro děti jsou zaměřeny na všeobecný pohybový rozvoj. Děti se seznámí s beachvolejbalovým prostředím. Formou zábavných her se naučí koordinaci pohybů v písku, zlepší obratnost a vytrvalost i celkové sportovní dovednosti a to vše pod širým nebem. Děti budou při větším počtu rozděleny podle věku do dvou až čtyř skupin. Nejmenší děti budou nacvičovat odhad na míč, házení a chytání míče, větší děti se budou již učit i základní beachvolejbalové údery a techniky.

Termíny kroužků: pondělí 16:30 – 17:30 (starší děti 10+)

úterý  15:30 – 16:30 (starší děti 10+)

16:30 – 17:30 (mladší děti 5 – 9 let)

středa 16:30 – 17:30 (děti 8 – 13 let)

čtvrtek 16:30 – 17:30 (děti 7 – 9 let)

V letní sezóně (duben – červen, září) trénujeme v na TJ Lokomotiva Plzeň, Úslavská ul.

Cena: 880,- za letní sezónu

V zimní sezóně (říjen – duben) trénujeme v beachvolejbalové hale na TJ Sokol Letná, Republikánská ul.

Pro přihlášení do kroužku nás kontaktujte na emailové adrese info@beachskola.cz, případně vyplňte přihlašovací formulář. Neváhejte, kapacita je omezená.