Beach kemp na Orlíku ve sportovním areálu Trhovky

Sportovní areál Trhovky se nachází na břehu Orlické přehrady 90 km od Plzně. Orlická přehrada nabízí krásné koupání, vzdálenost k vodě je 5 minut chůze. V areálu jsou restaurace, bar s diskotékou, obchod s potravinami a je zde i možnost dalšího sportovního vyžití – bowling, tenis, nohejbal.

Termín: 20.-23.6.2019

Trenéři: Iveta Zelenková, Gianluca Pelegrino

Tréninky:   9:00 – 10:30 , 15:00 – 16:30 (první skupina)

10:30 – 12:00, 16:30 – 18:00  (druhá skupina)

Tréninky budou pro dospělé i pro děti ve stejnou dobu. Možnost volné hry bude i  během a po tréninku, k dispozici nám budou 3 hřiště.

Cena: dospělí 1 980,- Kč, děti 500,- Kč
V ceně jsou zahrnuté tréninky čt-so, v neděli turnaj pro všechny účastníky i děti.

Ubytování je zamluvené v bungalovech a apartmánech přímo u hřišť. Ubytování se platí zvlášť na místě.

1. 4x dvouložnicové dřevěné bungalovy (chatky), v každé z ložnic jsou dvě lůžka, s možností 2 přistýlek v podobě rozkládací pohovky, sociální zařízení, vč.ručníků a povlečení lůžek.Cena při obsazenosti 4 osobami 1.200,-Kč, cena přistýlky 200,-Kč.
  2. 1x chata s malou terasou, 3 místnosti, kuchyňský kout (vybavený), celkem 5 lůžek, s možností 2 přistýlek v podobě rozkládacího lůžka, sociální zařízení, vč.ručníků a povlečení lůžek.Cena 1 500,-Kč/noc, cena přistýlky 200,-Kč.
  3. 2x dvoupatrové apartmány, dole s terasou, nahoře s balkonem, v každé z ložnic jsou dvě lůžka, s možností 2 přistýlek v podobě rozkládací pohovky, sociální zařízení, vč.ručníků a povlečení lůžek.Cena při obsazenosti 4 osobami 1.800,-Kč, cena přistýlky 200,-Kč.

Kapacita kempu je 32 lidí (4 tréninkové skupiny), a proto neváhejte a již nyní se závazně přihlašte na mailu: info@beachskola.cz. Přihlášky a platby nejpozději do 30. dubna.